Jonida Maliqi shkëlqen! Duhet ta ndiqni stilin e saj (Foto) - AlpeGossip
Jonida Maliqi shkëlqen! Duhet ta ndiqni stilin e saj (Foto)

Jonida Maliqi shkëlqen! Duhet ta ndiqni stilin e saj (Foto)

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret më me stil shqiptare.

Këtë e vërteton edhe pamja e saj shumë e kuruar në çdo paraqitje të saj, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në të cilën shihet me trenerke, ngjyrë të gjelbër dhe gjyzmë cizme dimri.

Jonida gëzon një shije të hollë, dhe din të kombinoj me shumë saktësi ngjyra e stile.

Ndryshe, ajo edhe në muzikë është shumë e suksesshme por duket se tashmë është më shumë e përqendruar në biznes.