NGA FRYMËMARRJA E PARË E FOSHNJEVE TEK…/ Fotot e jashtëzakonshme të shkrepura gjatë LINDJES së nënave – AlpeGossip
NGA FRYMËMARRJA E PARË E FOSHNJEVE TEK…/ Fotot e jashtëzakonshme të shkrepura gjatë LINDJES së nënave

NGA FRYMËMARRJA E PARË E FOSHNJEVE TEK…/ Fotot e jashtëzakonshme të shkrepura gjatë LINDJES së nënave

Këto foto të jashtëzakonshme janë vlerësuar  si fituese në konkursin i cili mbledh mijëra fotografë nga e gjithë bota.

Këtë vit kompeticioni mblodhi më shumë se 1200 foto duke u bërë kështu më i madhi i organizuar ndonjëherë.

Një juri me profesionistë votuan për foto pjesëmarrëse të cilat ishin shkrepur gjatë vitit 2018.

Ajo përzgjodhën nga një fitues për secilën kategori si: brenda në spital, jashtë spitalit, foto me ngjyra, bardh e zi dhe pas lindjes.

/AlpeNews.al