NDRYSHIM DRASTIK/ Ronela Hajatin nuk do t’a njihni me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIM DRASTIK/ Ronela Hajatin nuk do t’a njihni me pamjen e re (FOTO)

NDRYSHIM DRASTIK/ Ronela Hajatin nuk do t’a njihni me pamjen e re (FOTO)

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku është tepër aktive me fansat e saj.

Pak më parë, ajo ka publikuar në profil një foto që i ka lënë gojëhapur ndjekësit, pasi është shfaqur me një pamje tërësisht ndryshe.

Ronela ka pozuar me flokët super të gjatë dhe vetullat tërësisht të bardha.
“Mbretëresha e akullit”, shkruan Ronela krahas pamjes që është komentuar menjëherë nga ndjekësit.