GATI PËR KËNGËN E RRADHËS? Super surprizë: Eni Koçi jep lajmin e bukur (FOTO_ – AlpeGossip
GATI PËR KËNGËN E RRADHËS? Super surprizë: Eni Koçi jep lajmin e bukur (FOTO_

GATI PËR KËNGËN E RRADHËS? Super surprizë: Eni Koçi jep lajmin e bukur (FOTO_

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eni Koçi ka qenë shumë e komentuar së fundmi për lidhjen me Genc Prelvukajn. Më në fund dyshja e ka konfirmuar lidhjen dhe nuk fshihen më.

Ndërkohë Eni dhe Genci kanë qenë të angazhuar edhe me projekte duke sjellë për publikun këngë të reja.

Ditën e sotme Eni ka dhënë lajmin e bukur se një tjetër këngë po vjen, sërish bashkëpunim.

“Gati për këngën e rradhës? Është bashkëpunim. Super surprizë”, shkruan Eni pa e bërë të ditur se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Enit ishte bashkëpunim me Gencin dhe mbante titullin “Harrove”.