E KALOJNË NATËN NË TË FTOHTË/ “Vëllai i Madh” i njofton banorët se… – AlpeGossip
E KALOJNË NATËN NË TË FTOHTË/ “Vëllai i Madh” i njofton banorët se…

E KALOJNË NATËN NË TË FTOHTË/ “Vëllai i Madh” i njofton banorët se…

Banorët e “Big Brother VIP” e kanë kaluar natën jashtë në të ftohtë. Kjo për arsye se Beniada vendosi që të pranonte surprizën që ishte brenda kutisë së Pandorës.

Modelja e njohur duhej që të zgjidhte edhe një banor tjetër që të mos e vuante këtë dënim dhe ajo tha emrin e Einxhel. Gjatë kohës që pjesa tjetër e banorëve po flinte jashtë, Beniada u kujdes që t’u shërbente.

E kaluan natën në të ftohtë, “Vëllai i

Por tani në drekë, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka hyrë në zarf i bardhë, të cilin e lexoi Beniada. Në të shkruhej se sfida është realizuar me sukses dhe që tani do kthehen brenda.

“Banorw Vëllai i Madh ju njofton qw sfidën e keni kaluar me sukses, qw nga ky moment ka përfunduar sfida”, shkruhej në letrën që ndodhej në zarf. E sigurisht që ky lajm u prit mjaft mirë nga banorët.