Jonida Maliqi nuk po gjen “rehat”/ Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë kësaj radhe (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi nuk po gjen “rehat”/ Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë kësaj radhe (FOTO)

Jonida Maliqi nuk po gjen “rehat”/ Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë kësaj radhe (FOTO)

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më me stil në showbizin shqiptar.

Jo pak herë këngëtarja eksperimenton me veshjet dhe look-un e saj, por së fundmi ndryshimi ka qënë shumë i madh.

Këngëtarja ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve, dhe nga bionde është bërë brune.

Për një kohë të gjatë u mësuam ta shohim këngëtaren me atë pamje, e për këtë arsye ndryshimi bie menjëherë në sy.

Përveç ngjyrës këngëtarja ka vendosur t’i presë shkurt flokët.

Gjithsesi duket mjaft simpatike.