DUKET KAQ ENGJËLLOR/ Jona Spahiu publikon FOTON e të birit teksa fle gjumë - AlpeGossip
DUKET KAQ ENGJËLLOR/ Jona Spahiu publikon FOTON e të birit teksa fle gjumë

DUKET KAQ ENGJËLLOR/ Jona Spahiu publikon FOTON e të birit teksa fle gjumë

Pak kohë më parë Jona Spahiu u bë nënë e një djali të cilit i vuri emrin Raiden.

Tashmë e kemi parë të heqi dorë nga disa zakone dhe në Instagram nuk mungojnë foto me të birin por megjithatë mundohet t’ia mbulojë fytyrën.

Së fundmi ajo publikoi një foto të tij teksa fle gjumë dhe duket kaq ëngjëllor.

Do t’ua ëmbëlsojë ditën!