“MË FALNI PËR LAKURIQËSINË TIME”/ Ana Lika publikon FOTON e bërë disa vite më parë – AlpeGossip
“MË FALNI PËR LAKURIQËSINË TIME”/ Ana Lika publikon FOTON e bërë disa vite më parë

“MË FALNI PËR LAKURIQËSINË TIME”/ Ana Lika publikon FOTON e bërë disa vite më parë

Ana Lika është një nga femrat më të komentuara të showbizzit shqiptar për batuat e saj dhe për tipin moskokëçarës.Edhe në rrjetin soial Instagram ajo është mjaft aktive dhe gjithnjë publikon foto nga përditshmëria.

Sot ajoi ka ndarë me miqtë e saj një foto të disa viteve më parë ku është ende një fëmijë i vogël dhe mamaja  e mban në krahë.

“Unë dhe mami im Ps: une s’behej fjalë te kisha vetulla 😂 dhe me falni per lakuriqesine time”, shkruan ajo krahas fotos.