ME LËVIZJE SENSUALE/ Romeo i bën ‘stripizëm’ Eglës (VIDEO) – AlpeGossip
ME LËVIZJE SENSUALE/ Romeo i bën ‘stripizëm’ Eglës (VIDEO)

ME LËVIZJE SENSUALE/ Romeo i bën ‘stripizëm’ Eglës (VIDEO)

Romeo Veshaj dhe Egla Ceno kanë kërcyer së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Banorja e ftoi Romeon për të kërcyer, ndërsa ky i fundit i dhuroi Eglës një performancë.

“Hajde Romeo, hajde të bëjmë një spektakël të vërtetë”- tha Egla.

Me lëvizje sensuale, aktori i bëri “stripizëm” banores, e cila në një moment iu bashkua performacës së tij.

Nga ana tjetër partnerja e aktorit, Heidi Baci, vetëm qeshte.

“Shfaqën talentin e vërtetë”- tha Heidi, ndërsa Meriton Mjekiqi dhe Julian Deda shpërthyen në të qeshura.

“Luje lëvrekun mami”– iu drejtua moderatori Eglës.