“TIRONA, KE ËNDRRAT TONA”/ Alketa kthehet nga Turqia për të votuar, ja mesazhi për qytetarët (FOTO) – AlpeGossip
“TIRONA, KE ËNDRRAT TONA”/ Alketa kthehet nga Turqia për të votuar, ja mesazhi për qytetarët (FOTO)

“TIRONA, KE ËNDRRAT TONA”/ Alketa kthehet nga Turqia për të votuar, ja mesazhi për qytetarët (FOTO)

Alketa Vejsiu ka lënë pushimet për të votuar, sot më 30 qershor. Ajo ka lënë pushimet e saj në Turqi dhe është shprehur se është kthyer në Tiranë për të votuar.

“U ktheva ne Tirane per te votuar! Tirona, ke ëndrrat tona. Jeton orët e vona, E djegur, sido të jesh, Ti je e jona. Kjo është Tirona jonë, Tirona e kontradiktës, E luftës e paqes, E errësirës dhe e dritës, Mashtrimit, të vërtetës Shpifjes, interesit, E qejfit dhe e stresit, E ahengut dhe biznesit.”, shkruan moderatorja në postimin e saj.