ELVANA GJATA ZBULON MUZËN/ Ja ku u frymëzua për këngën e re (FOTO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA ZBULON MUZËN/ Ja ku u frymëzua për këngën e re (FOTO)

ELVANA GJATA ZBULON MUZËN/ Ja ku u frymëzua për këngën e re (FOTO)

Elvana Gjata ka folur më në fund për hitin e saj më të ri të verës!

Dje ajo dhe Capital T publikuan këngën “Fustani”, që prit me mjaft bujë nga fansat e dy këngëtarëve.

Elvana Gjata spikati me look-un e saj ekstravagant që ishte mundësuar nga stilisti i saj Valdrin Sahiti.

Ajo u shfaq me 5 paraqitje të ndryshme dhe duket se këtë ka dashur më së shumti të tregojë në klip këngëtarja.

Elvana shkruan sot në një postim se muza e saj, frymëzimi për klipin e ri ka ardhur pikërisht nga Valdrini.

“E shkrova këtë këngë frymëzuar nga arti i Valdrin Sahitit”, shkruan këngëtarja teksa zbulon njërin nga fustanet që e bën të duket si kupa e çmimeve Oscar!