HABIT AKTORJA/ “Kërcënohem me vdekje sepse kam gjoksin e madh” (FOTO) – AlpeGossip
HABIT AKTORJA/ “Kërcënohem me vdekje sepse kam gjoksin e madh” (FOTO)

HABIT AKTORJA/ “Kërcënohem me vdekje sepse kam gjoksin e madh” (FOTO)

Jessica Gonzalez Garcia ka mbi 223 000 ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë.

Por, edhe pse fansat i ka vetëm prej “aseteve”, janë pikërisht këto “asete” arsyeja që e kërcënojnë me vdekje në rrjetin social.

“Mendoj se femrat më shajnë dhe më kërcënojnë pasi janë xheloze për pamjen time të jashtme”, thotë aktorja spanjolle.