Komentuesja i thotë “SA E SHËMTUAR JE”/ Rashel Kolaneci e lë me ”gisht në gojë” me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
Komentuesja i thotë “SA E SHËMTUAR JE”/ Rashel Kolaneci e lë me ”gisht në gojë” me përgjigjen e saj (FOTO)

Komentuesja i thotë “SA E SHËMTUAR JE”/ Rashel Kolaneci e lë me ”gisht në gojë” me përgjigjen e saj (FOTO)

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Së fundmi Rasheli ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e bukur e veshur me rroba dëbor dhe u ka dhuruar një buzëqeshje ndjekësve të saj, por një fanse e ka quajtur të shëntuar. Rasheli nuk bëri sikur se lexoi komentin, por e etiketoi atë dhe shumë e qetë i tha: “Faleminderit”. Madje i komentoi edhe emoji me puthje.