FJORALBA PONARI PUBLIKON FOTON “UJË DHE SAPUN”/ Moderatorja më e ëmbël se kurrë – AlpeGossip
FJORALBA PONARI PUBLIKON FOTON “UJË DHE SAPUN”/ Moderatorja më e ëmbël se kurrë

FJORALBA PONARI PUBLIKON FOTON “UJË DHE SAPUN”/ Moderatorja më e ëmbël se kurrë

Fjoralba Ponari i ka uruar natën e mirë ndjekësve të saj në ‘Instagram’ me anë të një fotoje shumë natyrale, kur sapo ka dalë nga dushi. Me robdeshambër në kokë dhe pa grim, moderatorja është shfaqur shumë e ëmbël në foton në fjalë. Fjoralba njihet si një nga vajzat më simpatike të ekranit dhe i ka qëndruar besnike një ‘look-u’ kryesisht të thjeshtë edhe në televizion. Kjo foto na vërtetoi se edhe jashtë kamerave dhe ndriçimit të studiove televizive, biondja simpatike shfaqet në formë shumë të mirë edhe pa filtra.

Kujtojmë se ky sezon televiziv e gjeti Fjoralbën si pjesë të ‘E diell’ ku drejton disa rubrika dhe çdo dalje e saj është e suksesshme.