Getoari publikon foton me të dashurin e Luanës/ Moderatorja “habit” me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
Getoari publikon foton me të dashurin e Luanës/ Moderatorja “habit” me këtë detaj (FOTO)

Getoari publikon foton me të dashurin e Luanës/ Moderatorja “habit” me këtë detaj (FOTO)

Shumë mendonin se janë çift, të tjerë po prisnin konfirmimin e shumë të tjerë thonin që jo. Por Getoar Selimi mesa duket i ka bërë gjërat zyrtare.

Reperi kosovar ka shpërndarë një foto bardhë e zi në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet krahas kunatit të tij Krenar Çoçaj, duke buzëqeshur buzë liqenit Como në Itali.

Ata ishin të ftuar me partneret e tyre, në kurorëzimin e dashurisë të Sara Hoxhës me Ledion Liçon në Itali. Mesa duket, Geti dhe Krenari kanë lënë pas problemet e së shkuarës për hir të familjes. Por ajo që na ka habitur është fakti që Luana nuk ka reaguar fare, jo vetëm që s’ka komentuar, por as nuk e ka pëlqyer këtë foto. Mos vallë nuk ka hyrë fare në Instagram?

Man’s not hot 🎩

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on