Encës i dështon sërish photoshop-i? Ky detaj po ngre dyshime të shumta (FOTO) – AlpeGossip
Encës i dështon sërish photoshop-i? Ky detaj po ngre dyshime të shumta (FOTO)

Encës i dështon sërish photoshop-i? Ky detaj po ngre dyshime të shumta (FOTO)

Realiteti është fakt ndërsa Instagrami është një hapësirë imagjinate që i jep mundësinë të gjithëve të tregohen para të tjerëve në mënyrën më të mirë të mundshme dhe kjo e thënë pasi filtrat e shumtë dhe photoshop-i shpesh bëjnë çudira në përmirësimin e pamjes fizike.

Për Encën aktualisht një pjesë e mirë e fansave mendojnë se e ka tepruar goxha me shëndetin dhe kjo e thënë pasi është parë në daljet e saj nëpër koncerte ndërsa në Instagram, Enca gjithmonë e më shumë shfaqet “si një balerinë”.

Së fundmi përsëri janë ngritur dyshimet e rradhës dhe këto në një foto që këngëtarja ka publikuar në Insta, ku shfaqet përkrah Don Phenom.

Të gjithë dyshimet bien tek beli i këngëtares që në foto shihet të jetë në një linjë të kulluar perfekte duke rënë kontravers me atë që Enca është në realitet.

Të jetë ky një photoshop i dështuar? Po ju si mendoni?