HALLOWEEN- I MBAROI POR LORI HOXHA AKOMA/ Maskimi i saj i rradhës do t’ju lërë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
HALLOWEEN- I MBAROI POR LORI HOXHA AKOMA/ Maskimi i saj i rradhës do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

HALLOWEEN- I MBAROI POR LORI HOXHA AKOMA/ Maskimi i saj i rradhës do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

Halloween-i mbaroi por Lori Hoxha akoma.

Blogerja bukuroshe shqiptare pak minuta më parë ka postuar një tjetër foto ku tregon maskimin tjetër të saj për natën e Halloween-it.

Ndryshe nga maskimi si një engëll i veshur me të zeza, këtë herë bukuroshja ka zgjedhur të maskohet me një kostum rozë me motive ”të frikshme” dhe e ka kombinuar këtë kostum me flokë rozë dhe gura të vendosur në fytyrë. /AlpeGosipp.al