”UDHËTIM TË MBARË KU*VË”/ Einxhel Shkira poston foton: Unë nuk kërkoj hakmarrje… (FOTO) – AlpeGossip
”UDHËTIM TË MBARË KU*VË”/ Einxhel Shkira poston foton: Unë nuk kërkoj hakmarrje… (FOTO)

”UDHËTIM TË MBARË KU*VË”/ Einxhel Shkira poston foton: Unë nuk kërkoj hakmarrje… (FOTO)

Einxhel Shkira, moderatorja bukuroshe e televizionit shqiptar është një personazh i njohur për publikun.

Einxheli është tepër aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston fotot e video nga jeta e saj personale dhe profesionale. Kohët e fundit bukuroshja ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të një sherri me modelet Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi që gjithashtu përfundoi dhe në konflikt fizik.

Ditën e sotme ajo ka bërë një postim që na bënë të dyshojmë se ndoshta mund ti kushtohet Kejvinës.

Einxheli ka postuar një foto në të cilën shkruhet: Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë Ku*vë.

Vallë kujt i kushtohet ky mesazh? /AlpeGossip.al