Të gjithë po flasin për sherrin e Tunës me Robertin/ Enca ka diçka për ti thënë këngëtares: Të jesh...(VIDEO) - AlpeGossip
Të gjithë po flasin për sherrin e  Tunës me Robertin/ Enca ka diçka për ti thënë këngëtares: Të jesh…(VIDEO)

Të gjithë po flasin për sherrin e Tunës me Robertin/ Enca ka diçka për ti thënë këngëtares: Të jesh…(VIDEO)

Pjesëmarrja e Tunës dhe Patris Berishës në puntatën e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”, ngriti jo pak debate në media dhe rrjetet sociale. Një ndër temat më të nxehta të emisionit, ishte debati i shumëpërfolur me vëllain e Patrisit, Robert Berishën, për të cilin bashkëshorti i Tunës i kërkoi që të mos fliste më për ta, por të shihte pragun e derës së tij.

E pas emisionit dhe deklaratave që bënë bujë në rrjetet sociale dhe mediat online, për të cilën fansat u ndanë në dy kampe, ata që mbështesin Tunën dhe ata që mbështesin Robertin.

Shumë VIP-a reaguan për këtë sherr dhe një reagim ka bërë edhe Enca me anë të një videojë në instastory ku shfaqet Tuna duke bërë si njerëzit FAKE dhe këngëtarja shkruan: E dua për sinqeritetin e saj se është reale, njerëzit duan ata fallso. Le të përqafojmë të vërtetën dhe të gjykojmë më pak, të jesh real është një vlerë reale”, tha Enca dhe etiketoi Tunën.