TRE MUAJ PASI U BË BABA/ Gjiko bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO) – AlpeGossip
TRE MUAJ PASI U BË BABA/ Gjiko bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

TRE MUAJ PASI U BË BABA/ Gjiko bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

Në shkurt të këtij viti, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë vogëlushin Zëri, i cili ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale.

Pas lindjes së vogëlushit, Gjiko ka vendosur të ndryshojë pamjen e tij dhe t’i rikthehet përmasave të vjetra. Reperi ka nisur dietën Keto dhe rezultatet e saj i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Ai ka arritur në nivelin e 6 të dietës, duke treguar se tashmë po dobësohet dhe shumë shpejt reperin do t’a shohim me një pamje të re.