Mozzik zbulon armikun më të madh në jetë. Ngjason me një… (FOTO) – AlpeGossip
Mozzik zbulon armikun më të madh në jetë. Ngjason me një… (FOTO)

Mozzik zbulon armikun më të madh në jetë. Ngjason me një… (FOTO)

Mozzik  është një nga reperët më të famshëm në Shqipëri.

Ai ka shumë fansa në Instagram dhe ndan me to momente nga jeta e tij personale.

Së fundmi Mozzik ka zbuluar armikun më të madh në jetë.

Në një postim në InstaStory, reperi është shprehur se duhani është armiku më i madh.