“JAM KËSHTU PËR…”/ Luizi i mban qëndrim Kiarës, moderatorja: Më ke shqetësuar – AlpeGossip
“JAM KËSHTU PËR…”/ Luizi i mban qëndrim Kiarës, moderatorja: Më ke shqetësuar

“JAM KËSHTU PËR…”/ Luizi i mban qëndrim Kiarës, moderatorja: Më ke shqetësuar

Luiz Ejlli duket se po i bën një rreng Kiara Titos, duke i mbajtur qëndrim paksa të ftohtë. Teksa moderatorja tenton që të flasë me të, këngëtari e refuzon.

Ata të dy ishin të shtrirë në krevat dhe Kiara e pyet se çfarë ka dhe Luizi i shprehet se ‘është ashtu për punët e veta’. Nga ana tjetër, Tito i thotë se e ka shqetësuar me këtë sjellje.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Ça ke?

Luizi: Asgjë, ça kam?

Kiara: E di që më ke shqetësuar?

Luizi: Pse?

Kiara: Si pse? Të duket normale kjo?

Luizi: Për çfarë? Jam kështu për punët e mia moj burrneshë.