EKSPOZON LINJAT TRUPORE ME FUSTANIN E NGUSHTË/ Rita Ora publikon FOTOT “e nxehta” nga tualeti – AlpeGossip
EKSPOZON LINJAT TRUPORE ME FUSTANIN E NGUSHTË/ Rita Ora publikon FOTOT “e nxehta” nga tualeti

EKSPOZON LINJAT TRUPORE ME FUSTANIN E NGUSHTË/ Rita Ora publikon FOTOT “e nxehta” nga tualeti

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare.

Shumë aktive në rrjete sociale, ajo nuk i kursen imazhet provokuese, ashtu siç ka vepruar edhe së fundmi.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me lëvizje joshëse nga banjo, veshur me një fustan të shkurtër.

Rita kishte vënë në pah gjoksin bombastik, dhe mori  shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.