Pasi mësoi planet e tij për martesë/ Selena i dërgon letrën prekëse Justin Bieber-it (FOTO) – AlpeGossip
Pasi mësoi planet e tij për martesë/ Selena i dërgon letrën prekëse Justin Bieber-it (FOTO)

Pasi mësoi planet e tij për martesë/ Selena i dërgon letrën prekëse Justin Bieber-it (FOTO)

Pasi Justin Bieber shpalli fejesën e paapritur me Hailey Baldwin, rezultoi të ishte një lajm të shokues për të gjithë. Edhe për Selenën. Madje këngëtari ka nisur përgatitjet edhe për martesë.

Por e gjithë vëmendja më pas u kthye nga Selena Gomez.

Sipas ‘Star Magazine’, Selena i ka dërguar këngëtarit një letër që ta urojë atë për fejesën dhe për të mbyllur një herë e mirë historinë e tyre të gjatë.

“Fillimisht Selena u trondit nga planet e dasmës së Justin, por pasi meditoi e kuptoi që kjo ishte diçka e mirë për ish-të dashurin e saj. Ajo i dërgoi një letër me anë të së cilës shënoi fundin e një kapitulli të gjatë dhe të dhimbshëm të jetës së saj. Selena nuk dëshiron të jetë e lidhur me. Ajo me të vërtetë dëshiron të vazhdojë jetën e saj dhe nuk do të jetë me pjesë e jetës së Justin.”, tha një burim për ‘Star Magazine’.