“UJË DHE SAPUN”/ Amarda del “PA FILTRA”, pamja e saj do ju befasojë (FOTO) – AlpeGossip
“UJË DHE SAPUN”/ Amarda del “PA FILTRA”, pamja e saj do ju befasojë (FOTO)

“UJË DHE SAPUN”/ Amarda del “PA FILTRA”, pamja e saj do ju befasojë (FOTO)

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Sia dhe duket se moderatorja Amarda Toska ka nisur regjimin për të kthyer veten në formën më të mirë në mënyrë të shëndetshme.

Në postimin e fundit Amarda na tregon hapur se nuk ka komplekse dhe se është e drejtëpërdrejt.

Në këtë foto shohim një Ami të thjesht me një kapele dhe një bluze të zezë, duke nënshkruar se: “Ju ka marr malli për detin”, por ajo që bie më shumë në sy është vetë ajo.

Edhe pse është si “ujë me sapunë” ajo duket mjaftë bukur.

Përgatiti:AlpeNews.al