Elvana Gjata postoi foton HOT ku ekspozoi gjoksin, Ermal Mamaqi i lë komentin që se priste (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata postoi foton HOT ku ekspozoi gjoksin, Ermal Mamaqi i lë komentin që se priste (FOTO)

Elvana Gjata postoi foton HOT ku ekspozoi gjoksin, Ermal Mamaqi i lë komentin që se priste (FOTO)

Elvana Gjata sapo na paralajmëroi këngën më të re nga ajo dhe reperi i famshëm amerikan, Ty Dolla Sign. Por pak me parë ajo na habiti me një foto ku ekspozonte gjoksin e saj edhe pse në publik rrallë herë bën nga këto postime. Nuk dihet nëse është në xhiret e klipit të ri të këngës “Off Guard” por Ermali ka dy fjalë për t’i thënë.

“Avash se u kpute” i shkruan Mamaqi në foton e postuar nga Gjata e cila ka si mbishkrim vetëm një ikonë planeti.