S’kanë faj! Vëllai i Rihanna-s dhe kushëriri i saj “të fiksuar” pas Oriola Marashit, shihni çfarë kanë bërë (FOTO) – AlpeGossip
S’kanë faj! Vëllai i Rihanna-s dhe kushëriri i saj “të fiksuar” pas Oriola Marashit, shihni çfarë kanë bërë (FOTO)

S’kanë faj! Vëllai i Rihanna-s dhe kushëriri i saj “të fiksuar” pas Oriola Marashit, shihni çfarë kanë bërë (FOTO)

U japim plotësisht të drejtë!

U bë e njohur në klipin “Mama” të Jonas Blue ku tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj e një kohë shumë të shkurtër u bë edhe më e njohur pasi u bë pjesë e OTR.

Sot Oriola numëron rreth 202k ndjekës në Instagram, rrjet social ku ajo është shumë aktive dhe shpesh herë komentohet për fotot seksi, por në këtë listë të gjatë të bukuroshes shqiptare ndodhen dhe vëllai i Rihannës e kushëriri i saj.

Për vëllain e kemi ditur më parë, por për kushëririn e vuri re një fanse sot që i komentoi Oriolës në foto se i ka bërë “like” kushëriri i Rhannës dhe modelja seksi ia ktheu duke i thënë: “edhe vllai” me një emoji provokues.