PRINTE LULESH DHE NGJYRAT E TOKËS/ Street Style nga Java e Modës në Paris është e mahnitshme (FOTO) – AlpeGossip
PRINTE LULESH DHE NGJYRAT E TOKËS/ Street Style nga Java e Modës në Paris është e mahnitshme (FOTO)

PRINTE LULESH DHE NGJYRAT E TOKËS/ Street Style nga Java e Modës në Paris është e mahnitshme (FOTO)

Ndonëse të gjithë përqëndrohen tek sfilatat e markave të famshme gjatë Javës së Modës, askush nuk lë jashtë vëmendjes stilin e rrugës. Street Style gjatë këtyre ditëve në Paris është kaq i veçantë: copat përmbajnë printime lulesh duke risjellë në vëmendje stilin Hawaiian, mbizotërojnë ngjyrat e tokës, por nuk mungojnë as nuancat e forta dhe veshjet njëngjyrëshe. Hidhini një sy disa prej veshjeve më të veçanta dhe frymëzohuni.

– Printe

– Vetëm një ngjyrë nuk është kurrë keq

– Ngjyra të ngrohta/neutrale

– Nuanca të forta

– Bardhë e Zi…por me STIL!