KUR POZONTE "TOPLESS"/ Eli Fara kthehet 19 vite pas dhe duket një yll i vërtetë (FOTO) - AlpeGossip
KUR POZONTE “TOPLESS”/ Eli Fara kthehet 19 vite pas dhe duket një yll i vërtetë (FOTO)

KUR POZONTE “TOPLESS”/ Eli Fara kthehet 19 vite pas dhe duket një yll i vërtetë (FOTO)

Eli Fara që në fillim të karrierës së saj në muzikë është quajtur një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ndau me ndjekësit në Instagram një foto të veçantë, duke i kthyer 19 vite pas.

Çfarë e bën më të veçantë imazhin është fakti që Eli Fara shfaqet “topless” dhe duke kujtuar që është viti 2000, nuk ishte diçka e zakonshme për atë kohë. Këngëtarja mban vetëm kollaren, jakën dhe fundet e mëngëve të një këmishe.

“Kthim në kohë, 2000”, shkroi Eli Fara, ndërsa të gjithë komentet e ndjekësve të saj përmbanin fjalën “Yll”. Jemi plotësisht dakord!

View this post on Instagram

#backthrow #2000🤗

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on