E BIJA FESTON DITËN E LINDJES/ Aulona Musta na përloti me dedikimin emocionues: Do të bëjë të pamundurën… (FOTO) – AlpeGossip
E BIJA FESTON DITËN E LINDJES/ Aulona Musta na përloti me dedikimin emocionues: Do të bëjë të pamundurën… (FOTO)

E BIJA FESTON DITËN E LINDJES/ Aulona Musta na përloti me dedikimin emocionues: Do të bëjë të pamundurën… (FOTO)

Moderatorja e njohur Aulona Musta sot feston ditën e lindjes së vajzës dhe duket se ka dalë nga vetja ,duke shprehur fjalë emocionuese për të bijën. Mund të themi se na ka përlotur me shkrimin e gjatë për Amarën.

E vogla ime e madhe, gezuar ditelindjen! Ashtu sic ke bekuar ti jeten tone, ashtu, te mbushur me bekime e pac cdo dite te jetes tende! Ti je nje magnat qe thith e leshon energji pozitive, dashuri, miresi, kudo qe shkon e me kedo qe je. Prandaj une jam e sigurte qe do te jete fat i madh per kedo qe do te te kete afer, gjate jetes tende. Une dhe babi jemi munduar qe keto kater vite ti bejme sa me te bukur per ty, te mbushur me dashuri e qetesi, prandaj nuk ka gezim me te madh per ne se sa kur ti na thua duke qeshur: “una jam nje femije shum i gezhual”. Ah, e vogla ime e madhe, ta dish qe edhe te pamunduren do e bej te mundur vetem qe ti te jesh e lumtur gjithmone! Pafundesia eshte shume e vogel krahasuar me dashurine time per ty ” shkruan moderatorja në foton e publikuar