NUK I KANË MBARUAR AKOMA PUSHIMET/ Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nisen drejt destinacionit të ri (FOTO) – AlpeGossip
NUK I KANË MBARUAR AKOMA PUSHIMET/ Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nisen drejt destinacionit të ri (FOTO)

NUK I KANË MBARUAR AKOMA PUSHIMET/ Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nisen drejt destinacionit të ri (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi pas Kubës dhe Miamit janë nisur për pushime në një vend tjetër.

Ndërsa të gjithë i kemi lënë pas pushimet e verës, çifti po shijon këto ditë shtatori në mënyrën më të mirë të mundshme. Por nëse menduat se pushimeve të tyre u erdhi fundi pasi patë foton e Marinës nga avioni, gaboheni.

Por jo, Getoari sapo zbuloi se ende nuk i kanë dhënë fund sezonit të plazhit. Ata ndodhen në ishujt Bahamas dhe nuk kanë humbur asnjë sekondë dhe kanë mbërritur në plazhet e mrekullueshme të vendit ekzotik.