''MOS U PËRKËDHEL KUR FLET''/ Ndjekësit kritikojnë Xhensilën në komente: Je e bukur por... (FOTO) - AlpeGossip
”MOS U PËRKËDHEL KUR FLET”/ Ndjekësit kritikojnë Xhensilën në komente: Je e bukur por… (FOTO)

”MOS U PËRKËDHEL KUR FLET”/ Ndjekësit kritikojnë Xhensilën në komente: Je e bukur por… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të njohura e të dashura të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram ku shpesh poston fotot e video nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, Xhensila ishte e ftuar në ”Klanifornia” ku foli në lidhje me jetën e saj familjare. Këngëtarja bukuroshe postoi një foto të shkëputur nga ajo puntatë ku dukej tepër e bukur, e kuruar dhe e veshur në detaj.

Përmes komenteve pozitive, ajo që na bëri përshtyje ishte një vëretje dashamirëse nga një ndjekëse. Komentuesja i shprehet:

Je shume e bukur po mos u perkedhel aq shumee kur flet se dukesh shume keq, dhe ia ul vlerat vetesss se nuk je vetem ti yll dhe e pasur ka dhe shume te tjera.Por nese nuk perkedhelesh kur flet do jesh akoma me e mire sec je😍

Mesa duket, ndjekësja në fjalë nuk është e vetmja me këtë mendim pasi dhe një komentues më poshtë mendon se këngëtarja duket keq kur llastohet. /AlpeGossip.al