FESTAT TROKASIN NË SHTËPINË E TUNËS/ Këngëtarja zbulon dekorin magjik – AlpeGossip
FESTAT TROKASIN NË SHTËPINË E TUNËS/ Këngëtarja zbulon dekorin magjik

FESTAT TROKASIN NË SHTËPINË E TUNËS/ Këngëtarja zbulon dekorin magjik

Ndonëse jemi në javët e para të muajit nëntor, atmosfera e festave ka filluar të ndjehet që tani.

Tuna nuk ka pritur dot më gjatë dhe i ka bërë që tani zbukurimet në shtëpinë e saj.

Nëpërmjet disa videove dhe fotove të publikuar në Instastory ajo zbulon edhe dekorin magjik që ka zgjedhur.

Në shtëpinë e këngëtares nuk mungon ngjyra e kuqe, Babagjyshi dhe as dritat.

Ai që iu gëzohet më shumë festave është vogëlushi Tian, i cili shihet shumë entuziast teksa sheh me vëmendje çdo detaj.

Epo temperaturat janë ulur dhe bora ka zbardhur majat e maleve, nuk ka faj Tuna që u përfshi që tani!