NDËRSA NE FLINIM/ Xhemi Shehu zbulon se çfarë bënte në një shtëpi me 4 të famshëm të tjerë (FOTO) – AlpeGossip
NDËRSA NE FLINIM/ Xhemi Shehu zbulon se çfarë bënte në një shtëpi me 4 të famshëm të tjerë (FOTO)

NDËRSA NE FLINIM/ Xhemi Shehu zbulon se çfarë bënte në një shtëpi me 4 të famshëm të tjerë (FOTO)

Mbrëmja jonë është shumë e thjeshtë: TV dhe gjumë! Por këta 5 personazhe të njohur shqiptarë u mblodhën në shtëpinë e njërit prej tyre thjesht për të luajtur.

Moderatorja Xhemi Shehu publikoi një foto në orën 01:55 të kësaj të mërkure, duke etiketuar të gjithë ata që ndodheshin të ulur në dysheme.

Mund të dallohet që krah saj qëndron Orinda Huta dhe Turjan Hysko nga ana tjetër, përballë ndodhet Klea Huta, Elgit Doda dhe Edmond Stafa.

Pavarësisht se nuk i lidh puna në të njëjtin televizion, profesioni i ka bashkuar kaq shumë këta 5 miq, bashkë me instruktorin e tyre të palestrës, njëherësh ish-sportistin e njohur.

Ja një shembull se çfarë mund të bëni sonte në darkë: Thërrisni shoqërinë dhe nxirrni letrat nga sirtari.