Nora tha se do ndahej po ta tradhtonte, del “letra e dashurisë” e një femre tjetër për Robertin (FOTO) – AlpeGossip
Nora tha se do ndahej po ta tradhtonte, del “letra e dashurisë” e një femre tjetër për Robertin (FOTO)

Nora tha se do ndahej po ta tradhtonte, del “letra e dashurisë” e një femre tjetër për Robertin (FOTO)

Mbrëmjen e së mërkurës, këngëtarja Nora Istrefi ishte e ftuar në emisionin “Nd’rrimin e Natës” në “Klan Kosova”, ku e pyetur se për çfarë do të ndahej nga bashkëshorti Robert Berisha, ajo u shpreh: “Tradhtia, tradhtia dhe vetëm tradhtia!”
Por si për ironi të fatit, së fundmi është zbuluar një letër dashurie që një tjetër femër i ka kushtuar Robertit.

“Më mjafton vetëm një lule nga ai që ta kem kujtim!”-shkruhet në letrën e publikuar nga Roberti në Insagram, që me siguri është realizuar nga ndonjë fanse e çmendur e këngëtarit.