MË E ËMBËL SE KURRË MË PARË/ Meghan Markle i mahniti të gjithë me veshjen e saj gjatë eventit në Afrikën e Veriut – AlpeGossip
MË E ËMBËL SE KURRË MË PARË/ Meghan Markle i mahniti të gjithë me veshjen e saj gjatë eventit në Afrikën e Veriut

MË E ËMBËL SE KURRË MË PARË/ Meghan Markle i mahniti të gjithë me veshjen e saj gjatë eventit në Afrikën e Veriut

Meghan Markle së bashku me Princ Harry-n aktualisht ndodhen në Afrikën e Veriut në kuadër të një turi mbretëror 3-ditor.

Ajo është shfaqur në një event në Morocco me një veshje mjaft elegante dhe sensuale. Fustani nga marka prestigjioze Dior, ngjyrë bezhë, ishte fantastik dhe e bënte atë të dukej e ëmbël dhe përrallore!

Gjithashtu edhe Harry dukej këndshëm me kostumin e tij elegant.

Duke qenë se në vendin ky dyshja ndodhet ka protesta të dhunshme, raportohet se siguria për çiftin mbretëror është më e lartë se zakonisht.

 e