Këngëtarja shqiptare i bën këngë vjehrrës! Ia thotë të gjitha një për një duke… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare i bën këngë vjehrrës! Ia thotë të gjitha një për një duke… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare i bën këngë vjehrrës! Ia thotë të gjitha një për një duke… (FOTO)

Dihet tashmë që vjehrrat dhe nuset nuk kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën, por me këngën e re “Vjehrra e mirë”, Ëngjëllushe Salihu po ndryshon komplet koncept.

Vajza e Shyhrete Behlulit ka publikuar sot videoklipin e ri ku thotë fjalët më të mira për vjehrrën e duke e lavdëruar shumë.

“Veç me ja bo një nder, 3 herë m’thotë faleminder. E kam vjehrrën për merak, me e thirr nënë po m’duket pak. Po m’ndihmon punët me i bo, vjehërr më të mirë jo nuk ka. E ka gojën si sherbet, meriton me i bo yzmet”, është një pjesë e tekstit të këngës që ka ngjallur goxha reagim në rrjete sociale.