Blendi Fevziu feston ditëlindjen, ja pamjet nga surpriza madhështore e familjes (FOTO) – AlpeGossip
Blendi Fevziu feston ditëlindjen, ja pamjet nga surpriza madhështore e familjes (FOTO)

Blendi Fevziu feston ditëlindjen, ja pamjet nga surpriza madhështore e familjes (FOTO)

Ai është një nga moderatorët dhe gazetarët më të suksesshëm në mediat shqiptare, që prej vitesh drejton emisionin ‘Opinion’ që është një nga më të ndjekurit nga publiku. Ditën e sotme Blendi Fevziu feston ditëlindjen e tij dhe mbush 49 vjeç.

Këtë  gjë e ka zbuluar vetë nëpërmjet disa postimeve që ka bërë pak më parë në profilin e tij në Instagram.

Ai ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit e tij disa pamje nga festa private që ka organizuar me familjen e tij. Siç shihet dhe në pamje mesa duket vajzat e tij dhe bashkëshortja kanë organizuar një surprizë madhështore për gazetarin.

Në fotot e publikuara shihet se ata e kanë zbukuruar shtëpinë plotë me tullumbace shumëngjyrëshe dhe Blendi mban në dorë tortën e ditëlindjes dhe zgjedh që qirinjtë ti fryjë me vogëlushen e tij.