“VAJZA E NJË MBRETI”/ Zaimina Vasjari bën dedikimin emocionues për bashkëshortin dhe të bijën – AlpeGossip
“VAJZA E NJË MBRETI”/ Zaimina Vasjari bën dedikimin emocionues për bashkëshortin dhe të bijën

“VAJZA E NJË MBRETI”/ Zaimina Vasjari bën dedikimin emocionues për bashkëshortin dhe të bijën

Zaimina Vasjari është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku gjithnjë publikon foto të së bijës, Khloe.

Mirëpo si rrallëherë ditën e sotme bukuroshja ka bërë pjesë të postimeve të saj edhe bashkëshortin Klodian Asllani i cili shfaqet duke mbajtur në qafë vogëlushen e tij.

Ndërkohë Zaimina nuk ka nguruar që të bëjë një dedikim emocionues për të dy anëtarët e familjes së saj, që janë njëherazi personat më të shtrenjtë.

“Vajzë e një mbreti! Një baba e mban dorën e vajzës së tij për një kohë të shkurtër, por ai mban zemrën e saj përgjithmonë!”- mbishkruan Vasjari.

Dedikimi i saj vërtet nuk mund të ishte më i ndjerë…