ÇFARË KANË TË PËRBASHKËT BORA ZEMANI DHE ELVANA GJATA? E zbuloi vetë moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KANË TË PËRBASHKËT BORA ZEMANI DHE ELVANA GJATA? E zbuloi vetë moderatorja (FOTO)

ÇFARË KANË TË PËRBASHKËT BORA ZEMANI DHE ELVANA GJATA? E zbuloi vetë moderatorja (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata dhe moderatorja e njohur, Bora Zemani, janë dy nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Ato janë duke shijuar kulmin e karrierës së tyre në fushat përkatëse.

Çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora

Elvana po shkëlqen në muzikë, ku gjithmonë prezanton vetëm hite, ndërsa Bora duket se po shijon suksesin e madh në televizion me emisionet e saj.

Çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora

Mirëpo, vajzat duket se kanë edhe një të përbashkët, që lidhet me jetën private. Këtë e ka zbuluar vetë Bora, përmes dy fotove të publikuara në Instagram. Ajo thotë se baballarët e tyre, dikur kanë qenë me profesion oficer.

“Goca oficeresh!”, ka shkruar Zemani krahas imazheve, në të cilat shfaqen sa seksi dhe plot ‘class’.