Besojeni ose jo, ja kush nga femrat e familjes Kardashian është më e pasura (FOTO) – AlpeGossip
Besojeni ose jo, ja kush nga femrat e familjes Kardashian është më e pasura (FOTO)

Besojeni ose jo, ja kush nga femrat e familjes Kardashian është më e pasura (FOTO)

Nuk është ajo që mendoni!

Motrat Kardashian janë padiskutim femrat më të komentuara në botën e shoëbizit.
Linjat trupore, fotot seksi dhe provokimet që kanë bërë publikisht kanë qenë vetëm disa nga arsyet se përse ato vazhdojnë akoma të pëlqehen nga publiku.

Por kush nga motrat e famshme është më e pasura? Mund të mendonit se është Kim, por jo, është pikërisht Kylie Jenner. Kompania e saj ka plot 386 milion $ buxhet e mendohet se do të kapë vlerën e 1 miliard $ në vitin 2022.

Për revistën LOVE, Kylie Jenner foli për pasionin me të cilin punon për firmën e saj Kylie Cosmetics.

“Punoj fort për këtë gjë.” – shprehet 20 vjeçarja. – “E nuk e bëj për paratë; në fakt as që e mendoj atë pjesë.”

Mesa duket 2018 është vërtet viti më i mirë për Kylie Jenner, ajo u bë mama e një vajze të shëndetshme nga lidhja me Travis Scott.