“S’KAM KOHË PËR KRITIKA, BËJ JETË QEFI”/ Genta e “Big Brother” ka dy fjalë për… (VIDEO) – AlpeGossip
“S’KAM KOHË PËR KRITIKA, BËJ JETË QEFI”/ Genta e “Big Brother” ka dy fjalë për… (VIDEO)

“S’KAM KOHË PËR KRITIKA, BËJ JETË QEFI”/ Genta e “Big Brother” ka dy fjalë për… (VIDEO)

U bë e famshme gjate konkurimit në “Big Brother” dhe fama e saj vazhdon ende dhe pas daljes nga shtëpia.

Bëhet fjalë për Genta Gjalpin e cila gjatë qëndrimit në shtëpi, tërhoqi vëmendjen edhe për vargjet e saj e rimë të cilat mund ti thurte në momente dhe për çdolloj gjëje.

Të njëjëtb gjë ka bërë edhe kësaj here ku teksa argëtohej me Olsi, ish banorin e “Big Brother 9” , thuri disa vargje për mikun e saj Xhani Demikën.

“Nuk kam koh per kritika tu be jet qefi si @xhanidemika apo jo @nitti.official🤪 @olsi.klosi” , shkruante ajo krahas videos teksa bënte shaka me miqtë e saj.