MENDONIM SE E KALONTE NATËN ME GJIKON/ Elita Rudi argëtohet në shoqërinë e… (FOTO) – AlpeGossip
MENDONIM SE E KALONTE NATËN ME GJIKON/ Elita Rudi argëtohet në shoqërinë e… (FOTO)

MENDONIM SE E KALONTE NATËN ME GJIKON/ Elita Rudi argëtohet në shoqërinë e… (FOTO)

Tashmë jeta e Elita Rudit duket se ka marrë një pamje tjetër dhe kjo pasi ajo është zonja e reperit Gjiko.

Me siguri ju keni kuriozitet për të mësuar më shumë nga “jeta e re” e Elita Rudit dhe padyshim një pyetje me vend është : “Si e kalon natën Elita Rudi?”.

Përgjigjen e ka dhënë vetë moderatorja me disa foto të postuara në Instastory.

Me mamanë e saj duke shijuar një film gjatë mbrëmjes.

Sa e veçantë Elita Rudi! Edhe pse një vajzë super e famshme dhe me shumë aktivitete ajo di si të jetë me njërëzit e e saj të dashur në momentet e relaksit.