Albi Nako NGACMON Olimpian në sy të Albës: Hajde moj ti ta hëngsha… (FOTO) – AlpeGossip
Albi Nako NGACMON Olimpian në sy të Albës: Hajde moj ti ta hëngsha… (FOTO)

Albi Nako NGACMON Olimpian në sy të Albës: Hajde moj ti ta hëngsha… (FOTO)

Sot “Xing me Ermalin” nuk po zhvillohet në studion e emisionit, por në Prezë ku janë të ftuar disa nga personazhet më të njohur të ekranit, Albi Nako, Alba Hoxha, Valer Kolnikaj, Kiara Tio, Eni Shehu dhe Nevina Shtylla të cilët po luajnë lojën me dënime. Kur erdhi radha e Albit, koreografit i ra si dënim të lyente dhëmbët me karbon. Teksa këngëtarja e Xing me Ermalin, Olimpia shkoi të merrte karbonin, po fliste me dialektin shkodran dhe Albi ja ktheu: “A moj ta marrsha, ta hëngsha ***” duke shkaktuar shumë të qeshura.

“Hajt moj ta hëngsha lythin”, vazhdoi koreografi duke qeshur teksa përballë kishte Albën, balerinën dhe prezantuesen e motit ne Klan me të cilën përflitet se është në një lidhje.