SINANI DUHET TË JETË DAKORT/ Andrra tregon gjininë dhe kur do të bëhen me një fëmijë tjetër (FOTO) - AlpeGossip
SINANI DUHET TË JETË DAKORT/ Andrra tregon gjininë dhe kur do të bëhen me një fëmijë tjetër (FOTO)

SINANI DUHET TË JETË DAKORT/ Andrra tregon gjininë dhe kur do të bëhen me një fëmijë tjetër (FOTO)

Andrra Destani tregohet tepër e rezervuar  në media dhe në rrjetet sociale.

Ish modelja ka tërhequr vëmendjen me ëmbëlsin dhe qetësin e saj në daljet publike po edhe me postimet e fundit në instagram.

Pas ardhjes në jetë të djalit Andrra u fut në botën e biznesit dhe me sa duket po menaxhon shumë mirë,ku  ka zgjedhur ti reklamoj vetë fustanet e  biznesit .