“KAM QË 15-VJEÇE ME KËTË…”/ Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh (FOTO) – AlpeGossip
“KAM QË 15-VJEÇE ME KËTË…”/ Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh (FOTO)

“KAM QË 15-VJEÇE ME KËTË…”/ Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh (FOTO)

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo shpesh ka rrëmbyer vëmendjen e publikun me deklaratat e sinqerta.

Dojna ditën e sotme me anë të një postimi në Intsgram’, ka treguar se prej 15 vitesh vuan nga reumatizma, dhe kjo e ka bërë të vizitojë Bënjën e Përmentit.

Në Bënjën e Përmetit ndodhen katër burmie termale, mes tyre njëri që trajton problemet e reumatizmes.

“Kam që 15 vjeç me këtë historinë e reumatizmës,” shkruan moderatorja në postimin e saj.

Reumatizma është një proces inflamator i indeve të kyçeve. Procesi reumatizmal zhvillohet në enët e vogla të gjakut që dëmtohen dhe lëshojnë në inde kripëra minerale dhe lëngje proteinash.

Reumatizmat shfaqen në mënyrë akute dhe kronike.

Screenshot_6.png