Moderatori i njohur bën për përpjekje për t’u bërë profesionist jashtë ekranit, ja për çfarë bëhet fjalë – AlpeGossip
Moderatori i njohur bën për përpjekje për t’u bërë profesionist jashtë ekranit, ja për çfarë bëhet fjalë

Moderatori i njohur bën për përpjekje për t’u bërë profesionist jashtë ekranit, ja për çfarë bëhet fjalë

E diela për Florian Agalliun duket se i kushtohet familjes dhe gatimit. Në ambientet e shtëpisë, ai që njihet për jetesën e shëndetshme dhe fizikun shumë të mirë i është përkushtuar gatimit dhe po përpiqet ta bëj punën si një profesionist.

Krahas një video ku duket tek përgatit ushqimin, ai shkruan: “Sepse po të përzihesh me të hudhme dukesh më profesionist”. Epo ja ka dal të duket i tillë në sytë e të gjithëve.