“E NXJER SHESHIT “/ Xhensila Pere poston foton e nxehtë nga pishina (FOTO) – AlpeGossip
“E NXJER SHESHIT “/ Xhensila Pere poston foton e nxehtë nga pishina (FOTO)

“E NXJER SHESHIT “/ Xhensila Pere poston foton e nxehtë nga pishina (FOTO)

Ish-konkurentja e Big Brother Xhensila Pere duket se po i shijon pushimet.

Në foton e saj të fundit të publikuar në Instagram ajo nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Dhe me të vërtët duket se i ka nxjerr të gjitha sheshit…