DEGRADOHET SITUATA ME FEMRAT KONKURENTE/ Renato nuk bën asgjë: Unë vazhdoj… (VIDEO) – AlpeGossip
DEGRADOHET SITUATA ME FEMRAT KONKURENTE/ Renato nuk bën asgjë: Unë vazhdoj… (VIDEO)

DEGRADOHET SITUATA ME FEMRAT KONKURENTE/ Renato nuk bën asgjë: Unë vazhdoj… (VIDEO)

Tashmë është bërë pothuajse e zakonshme që në emisionin “Hell’s Kitchen” të shohim sjellje agresive.

Shefi drejtues, Renato Mekolli është kritikuar shpesh po mesa duket nuk ka ndërmend ta ndryshojë sjelljen e tij arrogante.

Kësaj here në profilin e tij ka shpërndarë videon e puntatës pasardhëse ku duket një lëmsh i vërtetë.

Konkurente që debatojnë, ulërasin e që gati sa nuk qëllojnë njëra tjetrën.

Mjaft i qetë Renato shkruan krahas videos:

” Asnje gjë nuk ka ndryshuar,situata me femrat do të degradohet dhe do të dali jasht kontrollit
Une vazhdoj punën time “. Komentet mbi video janë të mbylluara prandaj fansat nuk reagojnë do në të.