ZJARRI NË KALIFORNI/ Shkrumbon edhe shtëpinë e ish-misit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
ZJARRI NË KALIFORNI/ Shkrumbon edhe shtëpinë e ish-misit shqiptar (FOTO)

ZJARRI NË KALIFORNI/ Shkrumbon edhe shtëpinë e ish-misit shqiptar (FOTO)

Katastrofës së zjarreve në Kaliforni nuk i ka shpëtuar as ish-misi shqiptar Valbona Çoba, Mis Fotozhenia, duke zënë gjithashtu dhe vendin e tretë në Mis Albania në vitin 1992.

Në një postim në rrjetet sociale mamaja e Valbonës shkruan se valës së zjarreve në shtetin amerikan nuk i ka shpëtuar as shtëpia e vajzës së saj.